![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9366523
*
nr 936 6523
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Akvarell, Aina Larsson (f. 1935), Rödklöver i mitt fönster, 45x66
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 januari 2015
kl 18:28:33
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aina larsson akvarell akvareller svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
*
Aina Larsson
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
nr 936 6523
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Akvarell, Aina Larsson (f. 1935), Rödklöver i mitt fönster, 45x66
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 26 januari 2015 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aina larsson akvarell akvareller svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47